Tanie i ładne podziękowania dla gości – pierwsza komunia

Pierwsza Komunia Święta to nadzwyczajny dzień w życiu każdego dziecka, należałoby by był bez zarzutu dopieszczony. Podziękowania na komunię, które przygotowaliśmy pozwolą podkreślić wdzięczność rodziców w stosunku do przybyłych gości. Niuansowy motyw gołębicy czy też serca perfekcyjnie wpisuje się w klimat wydarzenia, a możliwość personalizacji pozwala naświetlić jego fenomenalny charakter.

Sklep z podziękowaniami

Każda jedna drewniana ozdoba jest na dodatek wyposażona w magnes, to właśnie dzięki czemu będzie nie tylko dekoracją samą w sobie, lecz też przydatnym w każdym domu gadżetem.

Podziękowania dla gości – wszystkie wszystkie wzory

Interesują Ciebie serduszka, gołąbki, motylki lub inne wzory?
Kliknij i zobacz podziękowania dla gości na różne uroczystości.

Ciekawe podziękowania dla gości na komunię

Miłe skojarzenia z Komunią Świętą muszą zostać z Państwem jak najdłużej – wskutek tego warto zatroszczyć się o ozdobne pamiątki z Komunii. Stosunkowo nowym konwenansem jest nie jedynie celebrowanie najważniejszej osoby, czyli potomka przyjmującego Pierwszą Komunie, ale również podziękowanie dla bliskich za liczne przybycie. Pragną Państwo podziękować rodzinie oraz znajomym za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to elegancki, rewelacyjny oraz przyjemny sposób.

Takie podziękowanie dla gości to wspaniały sposób na zademonstrowanie, jak są dla nas ważni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to rewelacyjny, praktyczny i jednocześnie prosty upominek, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy gości. Do każdego magnesu dodajemy kopertę dostępną w trzech odcieniach do wyboru – szarym, różowym oraz niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl