Tanie zaproszenia dla gości – pierwsza komunia święta

Produkujemy zaproszenia na komunię, wyróżniające się czterema wzorami oraz wariantami kolorystycznymi. Półprodukty użyte do sporządzania tych zaproszeń to ozdobny papier i wstążka z satyny. Wariant niebieski tego zawiadomienia polecany jest na komunię chłopca, natomiast różowy na komunię dziewczyny.

Zaproszenie komunia

Grafika zamieszczona na przedniej stronie zaproszenia dobrze oddaje styl uroczystości komunii świętej. Każdy z opisywanych modeli ma wspólny symbol winorośli, natomiast różnice graficzne są w środkowej części strony frontowej. Cztery modele zaproszeń na komunię to do wyboru grafika przedstawiająca: gołębia, monogram Jezusa Chrystusa, kielich mszalny lub klęczące dziecko.

Sprawdź cenę – link do aukcji

Komunia – wyjątkowe i tanie zaproszenia dla gości

Zaproszenie na pierwszą komunię świętą skonstruowane z dwóch części. Koperta tego zaproszenia to majstersztyk, jeśli chodzi o wkomponowane zdobienia i dokładność ich wykonania.

Przygotowania do komunii

Zaproszenie na komunię powinno posiadać symbol związany z sakramentem pierwszej komunii, dlatego na kopercie tego wariantu postanowiliśmy skrupulatnie wyciąć symbol hostii. Dzięki przemyślanej mieszanki kolorów i symboli, zaproszenie to jest wytwornym rękodziełem, pełniącym funkcje zawiadomienia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Dla osób poszukujących niespotykanego wzoru zawiadomienia na komunię, ta propozycja to nie lada gratka.

Sprawdź cenę – link do aukcji