Stylowe podziękowania dla gości weselnych – tanie i ładne

Jedną z ważniejszych chwil w życiu jest ślub, właśnie dlatego zasługuje ona na trwałe zapamiętanie. Podarowanie młodej parze oryginalnego podarunku to perfekcyjne rozwiązanie.

Ślubne tanie podziękowania

Tworzone z precyzją drewniane serce gwarantuje zamieszczenie osobistych życzeń, a także odnosi się do powagi uroczystości. Prezent jest nadzwyczaj wyszukany oraz nieschematyczny, a na jego estetykę oraz urok wpływają umieszczone tutaj motywy kwiatów oraz motyla. Taki niesłychanie trwały oraz długowieczny upominek przywoła na twarzy młodej pary uśmiech, radość, a także miłe uczucia.

Sprawdź cenę – link do aukcji

Przygotowania do wesele i ślubu – wybór podziękowań

Dla każdej Młodej Pary, która szuka oryginalnego sposobu na powiedzenie swoim gościom „dziękuję” – mamy coś szczególnego! Nie będzie efemerycznym podarunkiem w postaci ciastek, lecz trwałym wspomnieniem w ślicznej formie. Inspirujemy do wyselekcjonowania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji.

Wesele i ślub podziękowania

Po dodaniu do niej personalizacji i grafiki będzie prezentować się zjawiskowo! Gościom spodoba się również obecność magnesu z tyłu podziękowania. W ten sposób zyskają nie jedynie pamiątkę, ale i fajny gadżet.

Podziękowania dla gości – wszystkie wszystkie wzory

Interesują Ciebie serduszka, gołąbki, motylki lub inne wzory?
Kliknij i zobacz podziękowanie dla gości na różne uroczystości.