Zaproszenia dla gości z okazji chrzcin – tanie i ładnie

Luksusowe zaproszenia na chrzest umieją w prosty sposób wyodrębnić rangę całego wydarzenia. Zaproszenia ręcznie wykonane to aktualnie w największym stopniu atrakcyjna opcja. Charakteryzują się unikalnością i wyjątkowością, szczegółowo tak, jak rewelacyjna jest uroczystość oraz dziecko, którego ona dotyczy.

Tanie zaproszenia dla gości

Wysokiej jakości papier wykorzystany do ich zrealizowania powoduje, że prezentują się zjawiskowo. Klient ma prawo wybierać spośród 5 motywów, a dekoracja w postaci wianuszka kwiatów rozrzewni każdego zaproszonego gościa.

Kliknij i zobacz wzory – chrzest zaproszenie

Sprzedajemy zaproszenia okolicznościowe już od 1,20 zł
Możliwość zakupienia przez e-mail lub w serwisie Allegro

Ciekawe wzory zaproszeń dla gości na chrzest – oferta

Zaproszenie na chrzciny nie musi być proste. Jeśli pragniesz zaprosić gości na szczególną uroczystość, którą jest chrzest – eleganckie zaproszenia na chrzest to nietuzinkowy sposób.

Zaproszenia dla gości

Oferowane zaproszenia na chrzest z kopertą wykonane są ręcznie, z najwyższej jakości papieru, doglądając o zgodność z najpóźniejszymi trendami. Możliwość personalizacji treści na zaproszeniu w połączeniu z dekoracyjnym motywem wózka i ozdobną wstążką w wyselekcjonowanym odcieniu to wyjątkowo estetyczne połączenie, które zafascynuje gości i uczyni, że poczują się wyjątkowo.

Kliknij i zobacz wzory – zaproszenia na chrzest

Sprzedajemy zaproszenia okolicznościowe już od 1,20 zł
Możliwość zakupienia przez e-mail lub w serwisie Allegro