Pierwsza komunia – ciekawe wzory zaproszeń na komunię

Skromny w przekazie, bez nadmiernej ilości dekoracji szablon zaproszeń na pierwszą komunię świętą. Hostia umiejscowiona w centralnej części strony frontowej sugeruje, że zawiadomienie dotyczyć będzie udziału w ceremonii pierwszej komunii.

Komunia zaproszenie tanio

Papier użyty do stworzenia tego zawiadomienia ma na swojej powierzchni miłą w dotyku fakturę. Wnętrze zawiadomienia ukrywa skrupulatnie napisaną treść, która usprawnia wypełnianie zawiadomień dla poszczególnych gości. Proponowane zaproszenie to trafny wybór, jeśli ktoś szuka niedrogich oraz dobrze wyprodukowanych zawiadomień.

Sprawdź cenę – link do aukcji

Wyjątkowe wzory zaproszeń na komunię – stylowe

Oferujemy kupującym 4 wzory zaproszeń, w 2-óch gamach barw. Zaproszenia te mogą być przygotowane w kolorze różowym lub niebieskim. Strona frontowa zawiadomienia w kolorze różowym jest obrysowana ramą z róż.

Komunia zaproszenie

Środkowa część zaproszenia może być urozmaicona kielichem liturgicznym albo gołębiem wzbijającym się w powietrze. Barwa błękitna zdominowała zaproszenie zaprojektowane na komunię chłopca. Konsumenci mają do wyboru zaproszenie w kolorach błękitnych z monogramem IHS lub z sylwetką modlącego się chłopca.

Sprawdź cenę – link do aukcji

Różne wzory ładnych zaproszeń dla gości – sklep

Zaproszenia na komunię zawierające małą ilość dekoracji, dedykowane dla dziewczynki lub chłopca. Papier, który został zastosowany do wykonania tego zawiadomienia odznacza się matową, fakturowaną powierzchnią.

Wzory zaproszeń komunia

W zależności czy do pierwszej komunii świętej zmierza dziewczynka lub chłopiec, model tego zawiadomienia będzie się nieco różnił. Damskie zaproszenie jest utrzymane w kolorystyce różowej, a na środku frontowej strony ma wyciętą sylwetę modlącej się dziewczynki. Zawiadomienie na komunię chłopaka odróżnia się od wzoru dla dziewczynki kolorystyką błękitną oraz postacią wyciętą w środkowej części pierwszej strony.

Sprawdź cenę – link do aukcji